Kontaktujte nás +420 569 456 913 nebo montraz@montraz.cz
montraz
Jsme s Vámi od roku 1991, držíme si
své vysoké standarty kvality
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Mostové jeřáby

Zajišťujeme výrobu, montáž a zprovoznění široké škály zdvihadel, především mostových jeřábů a jeřábových drážek. Dále servisní práce a generální opravy jeřábů věžových, portálových, otočných apod. Pronájem zdvihadel včetně jeřábových drah a práce mobilními autojeřáby jsou samozřejmostí. Disponujeme stavebními věžovými jeřáby MB1030.1 a mobilními autojeřáby AD28 na podvozcích TATRA 815.

Výroba ocelových konstrukcí

Firma MONTRAZ se již od svého vzniku roku 1991 zabývá výrobou ocelových konstrukcí a po celou dobu její existence představuje tato činnost jednu z rozhodujících aktivit firmy. Z důvodu zkvalitnění služeb zákazníkům byl na tomto úseku výroby zaveden v roce 2003 systém jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001, který byl rovněž s úspěchem certifikován.

Hlavní část vyráběných ocelových konstrukcí tvoří stavební konstrukce - halové objekty včetně opláštění, skelety budov, zastřešení sportovních objektů a dalších staveb, mostní konstrukce, stožáry, schodiště, plošiny, obslužné lávky apod.

Podrobnější informace jsou věnovány výrobě jeřábů a jeřábových drah.

V menší míře se zabýváme výrobou součástí technologických celků, strojního zařízení a formovací techniky. Firma disponuje kvalifikovanými a zkušenými pracovníky, výrobními prostory a zařízením potřebným pro danou výrobu a je schopna zpracovávat cca 100 tun konstrukce měsíčně.